PCW
Aluminium
Szklenie
Okucia
Okucie activPilot
Okucie autoPilot Comfort WK1
Okucie autoPilot Control
Okucie autoPilot Ergo
Okucie autoPilot Elegance
Mikrorozszczelnienie Vivaldiego
Niski próg tarasowy dla wózków inwalidzkich
Klamki
Dodatki okienne
Drzwi
 Jesteś w: Oferta » Okucia » Okucie autoPilot Elegance

Okucie autoPilot Elegance

AutoPilot Elegance - okucie, którego nie widać! Zawiasy montuje się w luzie wrębowym.

W ekskluzywnych budynkach ceni się dyskretną elegancję. Do stylizowanych okien nie pasują nowoczesne okucia. autoPilot Elegance to „dyskretne” okucie, które przy zamkniętym oknie jest zupełnie niewidoczne. Zawias ramowy i zawias rozwórki są schowane w luzie wrębowym.

Dzięki temu można wykonać okna w dowolnym kolorze – zawiasów i tak nie widać. Elegance można stosować w oknach rozwieranych, uchylnych i uchylno-rozwieranych. Do okien z autoPilotem Elegance można przykręcić atrapy zabytkowych okuć, które odegrają swoją zdobniczą rolę, a okno będzie się elegancko otwierać i uchylać.

Konstrukcja okucia Elegance oparta jest na sprawdzonym systemie autoPilot. W wersji podstawowej wyposażono je w ogranicznik otwarcia, który zabezpiecza otwarte okno przed zatrzaśnięciem przy silnym wietrze lub przeciągu. Montowana standardowo blokada obrotu klamki uniemożliwia uchylenie skrzydła, gdy okno jest otwarte. Okucie autoPilot Elegance można stosować w oknach rozwieranych, uchylnych i uchylno-rozwieranych, wykonanych z drewna, PCW lub aluminium.

autoPilot Elegance


Strona główna  Aktualności  Oferta  Kontakt    


PrimOkno 2012     |    projekt i wykonanie IMAGO