Jesteś w: Aktualności

Aktualności

Podwójny sukces Kołobrzeskiej Fabryki Okien


Kołobrzeska Fabryka okien Amberline w ostatnim czasie bardzo dużo pracuje na swoją markę. Efektem tego są licznie przyznawane nagrody. Z początkiem roku firma ta została wyróżniona Gazelą Biznesu za rok 2012 oraz nagrodą Jakość Roku 2012. Szczegóły poniżej.
Kołobrzeska Fabryka Okien Amberline – Gazelą Biznesu 2012

17.01.2013 odbyła się w Szczecinie uroczysta gala finałowa trzynastej edycji najbardziej dynamicznie rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw „Gazele Biznesu”, organizowanej przez Puls Biznesu . Z dumą informujemy, że Kołobrzeska firma Amberline na podstawie osiągniętej przez firmę wysokiej stopy wzrostu z ostatnich trzech lat oraz dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi została wyróżniona prestiżowym tytułem GAZELA BIZNESU 2012.
„Gazelą Biznesu 2012” mogła zostać tylko ta firma, która przez ostatnie trzy lata nie odnotowała żadnych strat finansowych i aktywnie realizowała politykę przejrzystości działania poprzez publikację własnych wyników finansowych. Warto dodać, że udział w rankingu był dla firm całkowicie bezpłatny, a pozycja w rankingu zależała tylko i wyłącznie od pracy i transparentności działania firmy. Firma mogła otrzymać to ekonomiczne wyróżnienie tylko i wyłącznie na podstawie zgłoszenia danych finansowych do weryfikacji niezależnej wywiadowni gospodarczej Coface Poland. Aby otrzymać zaszczytny tytuł „Gazeli Biznesu” firma Amberline spełniła wszystkie poniższe kryteria:
• rozpocząć działalność przed 2009 rokiem i prowadzić ją nieprzerwanie do dziś,
• w 2009 roku osiągnąć wartość sprzedaży nie mniejszą niż 3 mln zł i nie większą niż 200 mln zł,
• w latach 2009 - 2011 z roku na rok odnotowywać wzrost przychodów ze sprzedaży,
• w latach 2009 – 2011 ani razu nie odnotować straty,
• umożliwić analizę swoich wyników finansowych.

Tytuł JAKOŚĆ ROKU 2012 dla Amberline
29 stycznia br. firma Amberline została laureatem konkursu „JAKOŚĆ ROKU 2012” . Konkurs „Jakość Roku” jest największym projakościowym konkursem w Polsce, organizowanym przez Ekspertów Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A pod patronatem redakcji Biznes Raport Dziennika Gazety Prawnej . W wyniku weryfikacji konkursowej KOŁOBRZESKA FABRYKA OKIEN AMBERLINE została doceniona jako firma spełniająca kryteria wdrażania i utrzymania najwyższych standardów jakości m.in. tj. skutecznej realizacji polityki jakości; klarowności stosowanych procedur oraz• dbałości o zapewnienie najwyższej jakości oferowanych produktów i usług i nagrodzona godłem „JAKOŚĆ ROKU 2012” .

Strona główna  Aktualności  Oferta  Kontakt    


PrimOkno 2012     |    projekt i wykonanie IMAGO