PCW
Aluminium
Szklenie
Okucia
Okucie activPilot
Okucie autoPilot Comfort WK1
Okucie autoPilot Control
Okucie autoPilot Ergo
Okucie autoPilot Elegance
Mikrorozszczelnienie Vivaldiego
Niski próg tarasowy dla wózków inwalidzkich
Klamki
Dodatki okienne
Drzwi
 Jesteś w: Oferta » Okucia » Okucie autoPilot Control

Okucie autoPilot Control

autoPilot Control – okna pod kontrolą.

Elektryczny zaczep kontaktowy autoPilot Control włącza alarm, gdy ktoś próbuje wyważyć okno. Informuje ochronę, gdy przed wyjściem z pracy zapomnimy pozamykać okna.
Wyłącza ogrzewanie, kiedy w zimny poranek wietrzymy swoje biuro. Zamontowany na ościeżnicy jest zupełnie niewidoczny. Gdy zamykamy okno, kontakt ze specjalną rolką magnetyczną na skrzydle powoduje zamknięcie obwodu elektrycznego w zaczepie. Przy próbach włamania dochodzi do oddzielenia skrzydła od ościeżnicy, obwód elektryczny zostaje przerwany i system alarmowy zostaje uruchomiony. Zaczepy autoPilot Control zakłada się w oknach w domach jednorodzinnych, biurach i wszędzie tam, gdzie chcemy mieć okna pod kontrolą.

Dyskretne i niezawodne
zaczepy kontaktowe informują, które okna są otwarte, a które zaryglowane.


W hotelach i budynkach użyteczności publicznej stosuje się zwykle trochę bardziej złożone rozwiązanie. Są to zaczepy kontaktowe, które sygnalizują różne położenia skrzydła (uchylone-rozwarte-zamknięte). Wykorzystuje się je w systemach monitorowania obiektów. Gdy ktoś zapomni zamknąć okno przed wyjściem z biura, jeden rzut oka na pulpit sterowania wystarczy, aby zlokalizować pokój zapominalskiego. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że w takim biurowcu może być nawet kilkaset okien, gra jest warta świeczki!

Strona główna  Aktualności  Oferta  Kontakt    


PrimOkno 2012     |    projekt i wykonanie IMAGO