PCW
Aluminium
Szklenie
Okucia
Dodatki okienne
Nawiewniki
Parapety
Rolety
Ciepła ramka
Drzwi
 Jesteś w: Oferta » Dodatki okienne » Rolety

Rolety

KRISPOL to firma, która odniosła sukces. Jej obecność na rynku, od 1991 roku, utrwala się tysiącami sprzedanych produktów - i co dla nas najważniejsze - zadowoleniem Klientów. Uzyskują je, przykładając szczególną wagę do zapewniania najwyższej klasy produktów, budowania efektywnej sieci dystrybucji oraz profesjonalnemu serwisowi. Wszystko to przekłada się na efekt finalny – rozwiązania indywidualnie dopasowane.

ROLETY ZEWNĘTRZNE

01/Bezpieczeństwo
Budowanie zaufania to długotrwały proces,którego niezbędnym elementem jest stałe poczucie bezpieczeństwa. Mając to na uwadze, KRISPOL oferuje swoim. Klientom wyłącznie rolety i moskitiery
dokładnie przetestowane i sprawdzone pod względem zapewnienia użytkownikom pełnego bezpieczeństwa. Wykorzystywane w tym celu najnowsze technologie i rozwiązania sprawiają, że Klient KRISPOL ma zaufanie do firmy i jej produktów oraz czuje się bezpiecznie we własnym domu.

02/Estetyka
Nie istnieje uniwersalny kolor, który spodoba się wszystkim – każdy ma swoje preferencje i dlatego oferta rolet KRISPOL obejmuje szeroką paletę kolorów i renolitów. Mnogość rozwiązań kolorystycznych w połączeniu z różnorodnością wzorów daje Klientowi możliwość skomponowania „własnej” rolety i idealnego dopasowania jej do charakteru elewacji.

03/Komfort
Dbałość o komfort Klientów to nie tylko idealnie funkcjonujące produkty, ale również fachowe doradztwo. Firma Krispol od lat stara się, aby te dwa elementy doskonale współgrały ze sobą – rolety i moskitiery
są produktami, których obsługa jest przyjemnością, a pomoc udzielana Klientowi przy podejmowaniu decyzji pozostaje w rękach profesjonalistów.

04/Trwałość
Zakup elementów wykończeniowych domu to decyzja, której efekty są widoczne przez lata. Warto więc zadbać o to, aby były one trwałe. Rolety i moskitiery KRISPOL, dzięki zastosowaniu sprawdzonych materiałów najwyższej jakości oraz starannemu wykonaniu, gwarantują odporność na warunki atmosferyczne części zewnętrznych rolet, jak i długotrwałe,bezawaryjne działanie mechanizmów otwierających i zabezpieczeń.

ROLETY ELEWACYJNE

Rolety elewacyjne to rolety w systemie obudowy aluminiowej. Polecane są do renowacji budynków. Ich skrzynka i prowadnice montowane są na murze lub we wnęce okiennej (bez zabudowy), a więc bez konieczności wymiany okien.

Roleta standardRoleta rondo

ROLETY ZEWNĘTRZNE NAKŁADANE NA OKNO

Rolety nakładane na okno (rolety w systemie obudowy PCV) montowane są we wnęce razem z oknem (w czterech wariantach zabudowy). To system uniwersalny polecany zarówno do nowego, jak i starego budownictwa.

ROLETY DO ZABUDOWY

Rolety zewnętrzne do zabudowy - w systemie obudowy aluminiowej.
W przypadku rolet do zabudowy skrzynka montowana jest w nadprożu, a prowadnice we wnęce okiennej, dlatego też ten typ rolet polecany jest do nowobudowanych obiektów.

Roleta do zabudowy

  Rolety zew. i moskitiery   2.840 MB

Strona główna  Aktualności  Oferta  Kontakt    


PrimOkno 2012     |    projekt i wykonanie IMAGO